Jste zde

Úvodní strana » Výroba reklam » Tisky, tiskoviny

letáky a tiskovinyK rozšířeným reklamním produktům neodmyslitelně patří tiskoviny, které zhotovíme technologií na základě požadavku zákazníka, případně způsob výroby zvolíme podle konečného použití tiskoviny.

Ofsetový tisk je námi nejvíce preferovanou výrobou tiskovin i přes to, že digitální tisk je stále častěji žádanější z důvodů malých nákladů tiskovin, dnešní uspěchanou dobou a čím dál kratších termínů na dodání tiskovin. I kvalita výstupu, technické parametry a možnosti v oblasti digitál/ofsetu jsou na vysoké úrovni, která se neustále posunuje výš.

Sítotisk je také často používaným tiskem, jehož výhodou je možnost vyššího nánosu barvy, při tisku přímými barvami na různorodé materiály a je digitálním tiskem v plné šíři nenahraditelným.

Další kategorii je velkoplošný digitální tisk se svým širokým spektrem tiskových technologií. Na provozovně Pankrác tiskneme DYE inkousty z řady tiskáren HP5000, která se svou vysokou kvalitou tisku, ale s menší odolností je vhodná pro tisky použité v interiéru. Ostatní tiskové digitální technologie, volíme podle typu tiskoviny a jejího použití.

Digitální tisky

Malonákladový tisk

letáčků, vizitek, brožurek, na tiskárnách Develop a Xerox. Kopírování do formátu A3.

Katalog ASTECO - WIWA, Katalog Asteco - WIWA, Katalog Phoenix 4/5, Katalog Phoenix 2/3, Katalog Phoenix 6/7, Katalog Phoenix 8/9, Katalog Phoenix 12, Katalog Phoenix 10/11

Ofsetový tisk

katalogy WIWA, Phoenix, Professional, Profit, překlad z AJ, zpracování dodaných podkladů, sazba a tisk.

sítotisk na papír, sítotisk na papír, detail tisku, sítotisk na papír, samolepky sítotisk, samolepky sítotisk

Sítotisk na papír, samolepky

PVC i papírové, další zpracování, lom, výsek či digitální tvarový ořez

Kačer Kváček, Kačer Kváček, Detaily log

Grafika jako ukázka

možnosti folií a řezacího plotru. V soutěži na Brněnském Invexu získala jednu z cen.